PRZESZKLENIA BALKONOWE LUMON
POSADZKI PRZEMYSŁOWE
BUDOWNICTWO
REMONTY

SYSTEMY PRZESZKLEŃ BALKONOWYCH POSADZKI PRZEMYSŁOWE

Posadzki przemysłowe i nawierzchnie sportowe

Posadzki przemysłowe są bardzo popularne i często wykonywane. Spotykamy je w marketach, halach wystawowych, podziemnych garażach, czy firmach produkcyjnych. Posadzki przemysłowe posiadają złożony proces budowy podzielony na etapy, w którym znajdują się m.in. przygotowanie podłoża, zbrojenie obszaru posadzki, budowa szyn, podestów, czy wreszcie zalewanie posadzki betonem.

Posadzki przemysłowe i nawierzchnie sportowe

Podobnie wygląda proces tworzenia nawierzchni sportowych wykorzystywanych w halach widowiskowo-sportowych, masowo budowanych w ostatnich latach orlikach i kompleksach boisk. Budując nawierzchnie sportowe również należy wykonywać następujące po sobie etapy, od stabilizacji i przygotowania gruntu, aż po położenie nawierzchni właściwej, która będzie czynnie służyć zawodowym sportowcom i amatorom.

Budownictwo i remonty

Budownictwo i remonty to jedna z najbardziej powszechnych usług w naszym kraju, z których rocznie korzysta miliony Polaków. Realizacje w tej dziedzinie sięgają od kilku tysięcy złotych za remont mieszkania, aż milionowych inwestycji na budowę galerii handlowej, obiektu użyteczności publicznej, czy apartamentowca. Zakres działania w branży budownictwo i remonty podobnie jak w przypadku cen jest ogromny. Rozpoczyna się od drobnych prac remontowych, jak układanie płytek, malowanie, czy tynkowanie ścian, a kończy się na kompleksowym budowaniu ogromnych obiektów handlowych, które rozpoczynają się od prac ziemnych, a kończą na brygadzie dekarzy odpowiedzialnej za wykonanie dachu.